آموزش ارزهای دیجیتال

صفر تا صد آموزش ارزهای دیجیتال

آموزش فارکس

ترید حرفه ای در جفت ارزها

آموزش سهام های بین المللی

سهام شرکت های بین المللی را بخرید!

محمد حسنی هستم مشاور و مدرس در زمینه بازارهای مالی

احتمالا افرادی که با من آشناییت کامل ندارند باید بدانند که محمد حسنی کسی است که…

– سالها در این بازار بوده و هزاران دلار سود و ضرر کرده
– متخصص در حوزه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال است
– بیش از صد ها ساعت دوره های بروز سرمایه گذاری و ترید ارز دیجیتال و بازار مالی برتر دنیا را آموزش دیده است

_و دراین مجموعه قصد دارد تا تجربیات خودش رو که در این مدت زمان زیاد بدست آورده در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما هم بتوانید با دانشی که بدست میارید مانند هزاران فرد دیگری که این کسب و کار را به عنوان شغل خود قرار دادند از این بازار کسب درآمد داشته باشید.

توصیه محمد حسنی به عنوان فردی که بصورت متوالی  دربازار بوده و با ضرر هایی که کرده تجربیات زیادی رو بدست اورده:

هیچ وقت وبه هیچ عنوان بدون دانش سرمایه خودتون رو که قطعا به زحمت بدست اومده در معرض خطر قرار ندهید،حتما قبل از ورود به بازارمالی که قصد سرمایه گذاری در اون رو دارید ، دانش کافی بدست بیارید!!!

چهار سال حضور مداوم در بازار های مالی مثل فارکس،سهام های بین المللی و ارزهای رمزنگاری شده به من این درس رو داد که بازارهای مالی همیشه وجود داشتند و همواره وجود خواهند داشت،پس اگر اول روی خودم سرمایه گذاری کنم راهم رو برای کسب درآمد از بازارهای مالی هموار کردم.

دوستانی که بصورت مداوم من رو درشبکه های اجتماعی دنبال میکنند، به خوبی میدانند که من همیشه به فکر سرمایه شما هستم و همیشه گفتم که کار در بازارهای مالی هم میتونه بسیار خوب باشه و هم بسیار خطرناک ، که میتونه باعث از دست رفتن سرمایه شما عزیزان بشه…

پس در اینجا دوباره تکرار میکنم:

نداشتن دانش در بازارهای مالی = ازدست دادن سرمایه!!!

تیم آکادمی محمد حسنی از افراد خبره و تحلیل گران برتر ایرانی تشکیل شده است،و روز به روز این تیم درحال گسترش و گرفتن نیرو از دانشجویان همین مجموعه هست .

ما در این مجموعه تصمیم داریم تا به شما کمک کنیم بتوانید در شرایط فعلی جامعه به راحتی از بازار های مالی کسب درآمد داشته باشید…
و در آخر خوشحالم که تونستم تا الان بدون هیچ اشتباهی در این بازار فعالیت کنم و به سهم خودم مردم کشورم رو شاد کنم.
حتما ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا شما هم دراین بازار کسب درآمد داشته باشید.قطعا شادی شما باعث خرسندی ماست.
باتشکر از همراهی گرم شما
مدیر آکادمی :محمد حسنی

 

                                    مقررات سایت آکادمی محمد حسنی


 • دوستانی که قصد همکاری با مجموعه آکادمی محمد حسنی و خرید پکیج آموزش در هر زمینه ای (ارزدیجیتال_فارکس_سهام های بین المللی) رو دارند،

  حتما و حتما به مقررات گفته شده دقت نمایند که پس از خرید از سایت حق و حقوقاتشان نادیده گرفته نشود:

 • تمامی مطالب گفته شده در سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد،و با توجه به این موضوع که این نوع کسب و کار نوپا و نوین به حساب می آید و هنوز قوانین مشخصی برای آن وجود ندارد،مسئولیت کامل استفاده از خدمات این سایت به عهده شخص خریدار میباشد.

 • تمامی حق و حقوقات این سایت متعلق به محمد حسنی میباشد و حق کپی رایت برای شخص دیگری وجود ندارد.

 • مجموعه آکادمی محمد حسنی تایید میکند که مالک محصول دیجیتال است و فایل ها یا محصولات ما،هیچ مشکلی از نظر مالکیت و کپی رایت ندارد.

 • کاربر موظف است طبق هویت اصلی خود اقدام به ثبت سفارش و خرید کند.

 • مجموعه آکادمی محمد حسنی،متهد میگردد که اطلاعات مربوط به خریدار یا خریداران را بصورت محرمانه نگهداری کند.

 • مجموعه آکادمی محمد حسنی،متعهد میگردد که فایل های محصول،فاقد مصادیق محتوای مجرمانه است.

 • مجموعه آکادمی محمد حسنی موظف به ارائه خدمات پشتیبانی در جهت حل مسائل مربوط به استفاده از محصولات میباشد.

 • مجموعه آکادمی محمد حسنی،متعهد میگردد که فایل های محصول حاوی موارد مخرب و ویروس نباشد.مجموعه آکادمی محمد حسنی،متعهد میگردد که هیپگونه محتویات اضافه ای در فایل محصول نباشد.

 • دوستانی که قصد خرید پکیج آموزشی در هر زمینه ای رو دارند حتما قبل از اینکه ثبت سفارش و خرید از مجموعه آکادمی را انجام دهند جهت مشاوره با شماره ی 09034083310 تماس بگیرند تا اطلاعات کامل دوره و نحوه ی خرید از سایت برایشان شفاف باشد،لزا که بعد از خرید و استفاده از هرگونه فایل امکان لغو خرید وجود ندارد.

 • مجددا اعلام میکنیم که با توجه به اینکه خدمات سایت بصورت دانلودی میباشد،بعد از ثبت سفارش و خرید هر دوره آموزشی امکان لغو خرید وجود نخواهد داشت و مسئولیت کامل خرید به عهده ی خریدار میباشد.

 • فایل های طراحی شده در سایت برای استفاده یک شخص میباشد و حق در اختیار دادن فایل ها برای دیگری وجود ندارد و در صورتی که کاربر به حقوقات این سایت تجاوز کند طبق قانون مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.نظر برخی کاربران

نظرات کاربران آکادمی محمد حسنی